Idź do treści

Menu główne:

ELAG - DDD Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja, Fumigacja, Odśnieżanie, Prace Wysokościowe, Sprzątanie


Prace wysokosciowe

Prace wysokościowe należą do grupy specjalistycznych usług o wyjątkowym stopniu trudności.

Podejmujemy się wykonania nawet najtrudniejszych zleceń, gdyż jako wysoko wykwalifikowani specjaliści do każdego z nich przygotowujemy się indywidualnie – dobieramy najlepszą strategię, najodpowiedniejsze materiały i technikę wykonania.
Wykonujemy wszelkiego typu prace na obiektach trudno dostępnych.

W ramach szeroko rozumianych prac wysokościowych wykonujemy zarówno proste prace naprawcze, konserwacyjne, porządkowe i czystościowe oraz wymagające większego doświadczenia zlecenia o rzadko spotykanym charakterze w miejscach trudno dostępnych.

Zwracamy szczególną uwagę na staranność realizacji zlecenia oraz satysfakcję klienta, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pracujemy z zastosowaniem wyłącznie atestowanego sprzętu i najlepszych materiałów od renomowanych producentów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokościach i zostaliśmy specjalistycznie przeszkoleni.

Pracownicy nasi to ludzie, którzy w wolnych chwilach uprawiają sporty ekstremalne takie jak: wspinaczka, speleologia, alpinizm, dla których praca na wysokości jest wyzwaniem realizowanym z pasją.
Doświadczenie naszych pracowników, dobra organizacja pracy i zaangażowanie, jest gwarancją szybkiej i bezpiecznej realizacji powierzonych nam zadań.
Bezwzględnie przestrzegamy i wymagamy najwyższych zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu każdego zlecenia.

Posiadamy aktualne badania lekarskie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dobierzemy optymalną do danego typu pracy technikę dostępu oszczędzając wasz czas i pieniądze.

Wykonujemy prace wysokościowe z użyciem sprzętu i metod alpinistycznych obniżając w znaczny sposób koszty związane np. z postawieniem rusztowań. Jesteśmy tańsi i szybsi od ekip wykonujących tego rodzaju prace w sposób tradycyjny.

Prowadzimy prace z zastosowaniem technik alpinizmu przemysłowego. Techniki linowe są bezinwazyjne, nie ingerują w infrastrukturę, są tanie, szybkie i skuteczne. Prowadzimy prace w każdych warunkach, w naszej pracy używamy wyłącznie atestowanego sprzętu renomowanych firm, posiadamy ogromne doświadczenie w pracach z stosowaniem technik linowych.
Pamiętaj: sięgniemy tam gdzie nie sięgnie zwyżka!
Pracujemy cicho, szybko i bezpiecznie!

Nasze umiejętności i posiadany sprzęt sprawiają, że nasza firma świadczy szeroki zakres usług.   

   ELAG - DEZYNFEKCJA, DEZYNSEKCJA, DERATYZACJA

Ul. Bartosza Głowackiego 35 lok 329
20-060 Lublin
tel: 506-345-300
tel: 507-088-123
e-mail: info@ddd-lublin.pl

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2010


Powrót do treści | Wróć do menu głównego