Idź do treści

Menu główne:

ELAG - DDD Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja, Fumigacja, Odśnieżanie, Prace Wysokościowe, Sprzątanie


zabezpiecznia przed ptakami

Zabezpieczenia przed ptakami

Ptaki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu człowieka jak i w jego gospodarce. Uważane są one, za zwierzęta pożyteczne, gdyż przyczyniaj się do eliminacji nadmiernej liczebności owadów, drobnych gryzoni i innych szkodników. Jednakże czasami mogą stać się one niepożądanymi szkodnikami, będącymi nosicielami wielu groźnych zarówno dla człowieka jaki zwierząt domowych patgenów.
Dodatkowo uciążliwym problemem jest ptactwo zasiadające na rynnach, parapetach, gzymsach i dachach, gdyż zabrudza te powierzchnie swoimi odchodami, piórami i resztkami pokarmu, co automatycznie staje się uciążliwe ze względu na nieprzyjemny zapach, nieestetyczny wygląd i obecność mikroorganizmów chorobotwórczych. Ptasie odchody mają odczyn kwaśny, działający niszcząco na wiele rzeczy ( elewacje budynków, lakiery samochodowe, itp.), co wiąże się z niepotrzebnymi kosztami.


Firma ELAG, zespół DDD-LUBLIN zajmuje się profesjonalnym zabezpieczeniem wszelkiego typu obiektów i budowli za pomocą sprawdzonych, bezpiecznych a jednocześnie dyskretnych systemów przed ptactwem, a mianowicie:

• montaż kolców, są to rzędy ostrych, stalowych drutów o różnej grubości i gęstości, które nie stwarzają wygodnych warunków do odpoczynku dla ptaków, co za tym idzie, nie przesiadują w tych miejscach. Kolce umocowane są pod różnym kątem na elastycznej taśmie poliwęglanowej, pozwalającej umocować ją na powierzchniach o dowolnym kształcie. Miejscem zastosowania są parapety, gzymsy i rynny

• montaż siatek ochronnych, wykonanych z czarnego lub przeźroczystego nylonu o różnej wielkości oczek. Swoje zadanie najlepiej spełniają chroniąc balkony, balustrady, rzeźby oraz duże i nieregularne powierzchnie jak dachy, silosy i magazyny. Występują również siatki druciane, których montaż najlepiej sprawdza się w miejscach, gdzie ptaki wlatują i gnieżdżą się, np. dziury i szyby wentylacyjne w budynkach i magazynach, stropodachy, kominy

• montaż poręczy i ruchomych prętów.

Takie formy zabezpieczeń przed ptactwem, gwarantują Państwu 100% skuteczności i zadowolenia.

Przy dużych wysokościach i trudnym dostępie stosujemy techniki alpinistyczne!   

   ELAG - DEZYNFEKCJA, DEZYNSEKCJA, DERATYZACJA

Ul. Bartosza Głowackiego 35 lok 329
20-060 Lublin
tel: 506-345-300
tel: 507-088-123
e-mail: info@ddd-lublin.pl

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2010


Powrót do treści | Wróć do menu głównego